Elektroonikaring

Teisipäeviti kell 17:00 – 21:00 Anne Noortekeskuses aadressil Uus 56, Tartu. Rohkem infot aadressil elektroonika.e21.ee

Elektroonikaring sobib igas vanuses noortele, läheneme igaühele personaalselt sõltuvalt tema võimekusest ja eelnevaist oskustest.

Käsitööring

Kolmapäeviti kell 14:00 – 17:00  Aeg-Ruumis Nelgi 13, Tartu. Rohkem infot aegruum@ntm.ee

Ring sobib igas vanuses noortele, kellel on huvi käsitöö vastu.

Käsitööringi üks mõte on rahvusliku traditsiooni elushoidmine ja emade-vanaemade põlvkonna töövõtete ja tegevuste tutvustamine. Samuti näitab see noortele, et oma kätega on võimalik midagi ilusat valmis teha – vanast lõngast uus ese kududa, riideid uuendada ja kaunistada tikkimisega, ehteid võib nii heegeldada, kui traadist või pärlitest ise kokku panna. Tutvustame uusi ja vanu käsitöö nippe, tänapäeva käsitööliste kogukonda ja sotsiaalmeedia võimalusi oma toodete vahetamiseks, müümiseks või uute ideede saamiseks.

Loovusring “Kunstiline Disain”

Reedeti Aeg-Ruumis Nelgi 13, Tartu. Rohkem infot aegruum@ntm.ee või +372 5693 3840

Loovusring sobib igas vanuses noortele.

Disaini ringis saavad lapsed tutvuda maalimise, joonistamise ja teiste silmaning kätt arendavate tegevuste kaudu ka disainimaailma võimalustega.Lõbusate kunstitegemiste kaudu õpitakse tundma maalimise-joonistamise tehnikaid, kompositsiooni ja värvusõpetust. Luues erinevaid faktuure, kollaaže ning pindasid valmivad sageli fantaasiarikkad mitmemõõtmelised teosed.

Seiklusring

Esmaspäeviti kell 16:00 – 19:00 Aeg-Ruumis Nelgi 13, Tartu. Välitegevused kord kuus nädalavahetustel vastavalt kokkuleppele. Rohkem infot: seiklus@ntm.ee

Seiklusring sobib noortele alates 12. eluaastast.

Ringi töös järgime seikluskasvatuse põhimõtteid. Iga seiklus algab planeerimise ja ettevalmistusega, siis toimub põnev tegevus ning tegevustele järgneb arutelu ja õpikogemuse mõtestamine. Kindlasti matkame ja teeme palju aktiivseid välitegevusi. Soovime vähemalt kord kuus midagi eriti põnevat ette võtta. Valmistume selleks psühholoogilaselt ja mentaalselt.

….